گفتگو با کارشناسان فروش: 02177273349-02195118206

انتخاب و سفارش قالب

Imageاز بین قالب های  موجود در کافه جوملا, قالب دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید.

پرداخت آنلاین از طریق شبکه شتاب

Imageوجه قالب را به صورت آنلاین از طریق یکی از بانک های عضو شبکه شتاب پرداخت کنید.

دانلود قالب و راه اندازی سایت

Imageپس از پرداخت وجه قالب, به صورت آنی قالب را دانلود و سایت خود را راه اندازی کنید

لطفا نشانی ایمیل خود را وارد نمایید. زمانی که شما از طریق ایمیل کد تائیدیه رمز عبور را دریافت نمودید قادر خواهید بود تا رمز جدیدی را برگزینید

شرکت های سازنده قالب

گواهی نامه ها

logo-samandehi

پشتیبانی و نگهداری سایت

نگهداری، مدیریت و به روز رسانی‌ سایت/پورتال، مهمترین فعالیت یک وب مستر (مدیر وب‌ سایت) است. وب‌ سایت/پورتال یک دفتر کار مجازی است که بدون نگهداری و مراقبت و پشتیبانی به مرور زمان از حالت استاندارد خود خارج می شود. برای این کار باید یک نیروی کار مقیم استخدام کنید یا این وظیفه را به صورت برون سپاری (outsource) به شرکت های معتبر واگذار کنید.

اطلاعات بیشتر درباره پشتیبانی سایت

بهینه سازی و سئو سایت

دومین قدم بعد از طراحی وب سایت انجام بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو - SEO - است. سئو یک وب سایت به دو صورت انجام می شود: سئو داخلی و سئو خارجی. اولین قدمی که باید انجام شود سئو داخلی وب سایت است. برای این کار کارشناسان ما به شما ابزار و آموزشهای لازم را می دهند تا شما خود بتوانید فعالیت های سئو داخلی را انجام دهید.

اطلاعات بیشتر درباره سئو سایت

مشاوره طراحی سایت

اولین قدم برای طراحی یک پورتال/وب سایت مشورت گرفتن از کارشناسان خبره طراحی وب سایت و طراحی پورتال است. با استفاده از خدمات مشاوره تخصصی کارشناسان ما شما میتوانید پیش از هر گونه سرمایه گذاری برای طراحی وب سایت یا پورتال خود از اثربخشی ایده خود در طراحی وب سایت اطمینان حاصل کنید. شما می توانید از تجربیات ما استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر درباره مشاوره طراحی