گفتگو با کارشناسان فروش: 02177273349-02195118206

فرم ساز RSForm Pro

تومان 30000
مقدار: 

ساختن فرم برای یک وب سایت بسیار مشکل است، اما با وجود این کامپوننت هر فردی به راحتی می تواند برای جوملای سایت خود چندین فرم طراحی و سازماندهی کند. این محصول یکی از کامپوننت های قدرتمند سیستم مدیریت محتوای جوملاست که توانایی هایی بیشتر از یک فرم ساز دارد و با نسخه های 2.5 و 3 سازگار است. ( مدیریت ثبت نام کاربران، پشتیبانی، مدیریت آپلود فایل و گزینه هایی برای انتقال فایل از سایر نرم افزارها و . . .)

سطوح دسترسی فرم: این فرم ساز نحوه دسترسی به فرم ها و مشاهده آن ها را کنترل می کند.شما می توانید بر اساس گروه های کار بری ای که در جوملا به صورت پیش فرض موجودند دسترسی ایجاد کنید تمامی فیلد هایی که در این فرم ساز قابلیت ایجاد دارند بر همین اساس پایه ریزی و برنامه نویسی شده اند.

وضعیت امن SSL در هنگام ارسال فرم: برای افزایش امنیت شما می توانید مشخص کنید که فرم تنها برروی یک SSL نمایش داده شود. فرم ارسال شده کدگذاری خواهد شد و به شما این امکان را می دهد که اطلاعات را به صورت امن از کاربران سایت دریافت کنید. بر اساس قوانین موجود در ایران برای امضای دیجیتال این فرم ساز بر پایه ی گواهی SSL صادر شده برای وب سایت شما کاملا سازگار می باشد.

قابلیت انتقال داده ها و گرفتن خروجی: یکی دیگر از قابلیت های این فرم ساز امکان یکپارچه سازی با دیگر امکانات جوملا همانند Sugar CRM می باشد این فرم ساز می تواند داده های مورد نظر شما را جمع آوری کند و فایل های از نوع CSV و XML را برای خروجی داده ها به شما تحویل دهد.

بررسی IP آدرس ها و ایجاد لیست سیاه در پایگاه داده: فرم ساز قابلیت بررسی در لحظه برای IP آدرس هایی که در آدرس های "list.dsbl.org" "sbl.spamhaus.org" "blspamcop.net"جمع آوری شده اند را دارد و به شما اجازه می دهد که با فعال یا غیر فعال سازی از ورود هرزنامه ها جلوگیری کند.

جلوگیری از ارسال بر اساس IP آدرس ها به صورت دستی: شما می توانید به صورت دستی لیستی از IP آدرس هایی که می خواهید بلوکه شوند تهیه کنید. به طوری که این کاربران نتوانند هیچ فرمی به سایت شما ارسال کنند.

لیست کلمات غیر مجاز: یکی دیگر از امکاناتی که در این فرم ساز موجود است قابلیت رد کردن و نپذیرفتن فرم ارسال شده می باشد که قابلیت تنظیم و پیکر بندی لغات و محتویات فرم یکی از برجسته ترین خصوصیات این امکان است.شما می توانید لغات و اصطلاحات زیادی را به این لیست اضافه کنید و فرم هایی که حاوی این کلمات هستند را نپذیرید.

یکپارچه سازی با Akismet: یکی از سرویس های اضافی ای است که کار جلوگیری از ورود اسپم را از طریق فرمها و کامنت ها انجام می دهد. این کامپوننت در حال حاضر در این زمینه ها پیشتاز است و شما برای استفاده از این سرویس به یک کلید وردپرسی معتبر نیازمندید. ما API را گسترش دادیم تا علاوه بر سایت های وردپرسی بر روی فرم های جوملایی نیز قابل استفاده باشد.

یکپارچه سازی با Mollom: این نیز درست مثل Aksimet یکی از سرویس های اضافی است که برای جلوگیری از ارسال اسپم و کیفیت سنجی فرم ها و کامنت ها فراهم امده است. در حال حاضر در نسخه بتا می باشد API آن را گسترش دادیم تا به آسانی بر روی فرم‌های جوملا نیز فعال و قابل استفاده باشد و فرم های ارسال شده را از لحاظ ارسال هرزنامه (اسپم) بررسی کند.

بررسی هرزنامه ها به صورت مخفی: فرم‌های جوملا همچنین حاوی فیلد های مخفی و دیگر سیستم های کنترل اسپم می باشد. ما در این جا توضیحی در این باره نمی دهیم، ولی 5 راه دیگر برای حصول اطمینان از ایجاد کمترین اختلال و تشخیص واقعی بودن فرم های ارسال شده وجود دارد.

استخراج اطلاعات با فرمت CSV,XML و یا فایل اکسل و PDF

ساخت فرم های چند صفحه ای

دموی افزونه

نظرات
سازنده: